Ако Вашиот проблем е лоша периферна циркулација, ладни раце и нозе, трнење или грчеви пробајте го препаратот Yang Energising на Vitalis. Yang Energising e природен препарат кој ги подобрува сите функции на нервниот систем доведувајќи до подобра циркулација, подобро расположение, оптимизам, самоувереност. Отстранува знаци на депресија, слабост, лоша циркулација, нерасположение. Делува и при малаксаност, умор, тромост, намалена сила и кондиција. Ослободете се од проблемите чии последици не можат да се отстранат!

Yang капсулите ми го променија животот!

ЈЕЛЕНА Дабовиќ, Винча:
"Пред 3 години ми проработи штитната жлезда, и нејзината забрзана работа и хаосот со хормоните ми го променија животот. Докторите ме мачеа година и пол, од снимање до снимање, погрешни и точни дијагнози, и се полека но сигурно си земаше свој данок. Денови и месеци за џабе поминати бидејќи цело време ме “лечеа“ со витамини и лекови за смирување. Имунитетот ми опадна, со месеци бев без сон, почнав да губам воља за живот, бев хронично уморна, дури ни детето не ми беше доволна причина да станам од кревет. Имав заборавено како е да се смееш. И сега кога ќе се потсетам на тој период ми е тешко. Сосем случајно во весник видов реклама за YANG Energising капсули и се пронајдов себе си и своите симптоми во секоја наведена реченица. Кога ја испив првата капсула, не ни сонував дека баш тој момент си го променив животот! Се тргна на подобро! До тогаш се мачев и преживував, а од тогаш го живеам животот со цел елан! Секој нов ден ми носи нова радост, циркулацијата ми е многу подобра, депресијата е далеку позади мене, дури и имунитетот ми е појак и не памтам кога бев последен пат болна. Едно чудо лекови завршија во канта за ѓубре, бидејќи и после година и пол единствено ми се потребни природните YANG капсули. Мислам дека не е потребно посебно да нагласам дека мојот семеен и брачен живот се подобри и детето конечно е среќно. YANG капсулите се мојот рецепт за долг живот!!! Не сакам ни да помислам во кој правец би тргнала да не беа Vitalis."

Поминаа проблемите со видот и шеќерот!

ПЕРКА Жигиќ, Белград:
"Користам YANG Energising од август 2012. Имав проблеми со видот и со висок шеќер. После 2 месеци користење, ми се подобри видот и шеќерот ми е сега под 6. Многу сум задоволна и ќе продолжам да пијам и понатака од производите на Vitalis, бидејќи многу ми помагаат! Презадоволна сум!"

Мојата крвна слика видно се поправи така да ни мојот доктор не можеше да поверува!!!

ВЕСНА Кочиќ, Крчедин:
"Проблемите кои ме мачеа неколку години сега се минато. Имав голем проблем со слабокрвност. Хемоглобинот ми беше 90, а железото само 2. Се чувствував многу лошо, имав вртоглавица, малаксаност, лоша циркулација и ладни прсти на нозете, бргу се заморував и поради таквата состојба бев многу нервозна. Користев разни таблети, чаеви па дури и ампули за слаборвност од кои ми се се повеќе гадеше. Резултатите беа никакви бидејќи ништо од тоа не ми помагаше се додека не наидов во едно списание за “Чудесниот Виталис” и тој чудесен препарат YANG Energising и го нарачав. После три кутии YANG ENERGISING мојата крвна слика видно се поправи, така да ни мојот доктор не можеше да поверува!!! И понатака го користам Вашиот препарат бидејќи сум презадоволна, се чувствувам здраво, весело, самоуверено. Најдобри сте, Ви посакувам многу успех на целиот тим од Vitalis и продолжете така!!!"

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ НА СИТЕ ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ДОБРО РАСПОЛОЖЕНИЕ, ДОБРА ЦИРКУЛАЦИЈА И ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ЕНЕРГИЈАТА И КВАЛИТЕТОТ НА СОВРЕМЕНИОТ НАЧИН НА ЖИВОТ.

ИВАНА Чурчин, Белград:
"Почитувани, со употреба на Вашиот препарат YANG Energising на потполно природен начин се воспоставува рамнотежа во организмот и се зајакнува имунитетот. Јас сум премногу задоволна од ефектите. Го препорачувам на сите за одржување на добро расположение, добра циркулација и зголемување на енергијата и квалитетот на современиот начин на живот. Мојата мајка и дедо се исто така презадоволни од ефектите при употреба на Вашиот Venogel. Срдечен поздрав."

ПОСЛЕ 10 ДЕНА КОРИСТЕЊЕ ПОЧУВСТВУВАВ НАГЛО ПОДОБРУВАЊЕ!

НАДА Илибашиќ, Сомбор, (55):
"Имав доста стресни ситуации кои како последица ме донесоа во депресивна состојба. Болеста се подлабоко продираше во секоја пора на мојот организам, а јас едноставно не наоѓав начин тоа да го спречам. Бев нервозна по цел ден, а на спиење не заминував без јак седатив. Листајќи едно списание, дознав за YANG Energising. После 10 дена користење почувствував нагло подобрување! Бев многу поопуштена, порасположена, насмевката полека се враќаше на моето лице. Би го препорачала на сите кои потпаднале во таква состојба-наречена депресија да нарачаат YANG Energising – бидејќи единствено така можат да излезат од таа состојба. Со благодарност, Нада Илибашиќ."

ДЕПРЕСИЈАТА И ЛОШАТА ЦИРКУЛАЦИЈА ЦЕЛОСНО ИСЧЕЗНАА!

ДУШИЦА Миливојевиќ, Белград:
"Имав големи проблеми со вртоглавица и со циркулацијата. Откако користам Vitalis Yang капсули немам повеќе такви проблеми! Лошата циркулација и депресијата исчезнаа како од шала! Многу ми помогнаа и ми ја подобрија циркулацијата. Одлични се. Ќе ги користам и понатака за да ја одржам моменталната состојба."

ПОВТОРНО СЕ ВРАТИВ ВО ЖИВОТ! СИТЕ ПРОБЛЕМИ ИСЧЕЗНАА! МИ СЕ ВРАТИ ОПТИМИЗМОТ, ВОЛЈАТА, ЕНЕРГИЈАТА, ИЗДРЖЛИВОСТА...

СЛАВИЦА Буцив, Алибунар:
"Пиев разни антидепресиви и таблети за смирување. Ништо не ми помогна. Се ми беше полошо. Изгубив смисла за животот, не излегував повеќе да се дружам туку само седев дома и се повеќе паѓав во депресија. Се тоа што го сакав почна да ми пречи. Ми се вртеше во глава и се плашев ако отидам негде дека ќе паднам во несвест. Бев исцрпена и малаксана. Откако го користам Вашиот препарат YANG Energising мене ми е многу подобро и сум многу задоволна!!! Повторно се вратив во живот! И сите проблеми ги снема! Ми се врати оптимизмот, волјата, енергијата, издржливоста... Ви благодарам многу!"

СИТЕ МОИ ПРОБЛЕМИ СЕ СЕГА МИНАТО!

РАЈКА Станојевиќ, Младеновац:
"Родена сум на 09.03.1966 година со церебрална парализа, десната страна ми е малку послаба. Пред употреба на Vitalis Yang препаратот чувствував:вртоглавица, малаксаност, анксиозност, срцебиење, замарање, потење на рацете, пукање на колената и бев со општа слаба состојба. Веќе после првата кутија на Vitalis препаратите, наведените проблеми видно ми се подобрија!!! Досега испив четири кутии и се чувствувам одлично! Не само што физичките проблеми исчезнаа, туку и психички се чувствувам далеку посигурно. Анксиозноста и депресијата се сега минато! Би ги препорачала Vitalis препаратите на сите кои имаат слични проблеми, како и претходна посета на Vitalis заради преглед и разговори."

МОИТЕ РАЦЕ И НОЗЕ НЕ СЕ ПОВЕЌЕ ЛАДНИ!!!

ДРАГИЦА Ненадовиќ, Лозница, 56 години:
,,Едно време имав една поголема настинка па доста ослабев и имунитетот целосно ми падна. Нозете и рацете често ми беа ладни. Бидејќи мојот сопруг веќе ги користеше Вашите производи, во Вашиот каталог прочитав за препаратот Yang. Веднаш го нарачав и почнав да ги пијам капсулите. Состојбата веднаш се подобри!!! Моите раце и нозе не се повеќе ладни, циркулацијата ми е многу подобра и подобро спијам! Многу сум благодарна на Вашите препарати бидејќи се супер.''

СТАНАВ ДРУГ ЧОВЕК.

НИКОЛА Вујиновиќ, Врбас:
"Kористев 10 години лекови за циркулација и за прескокнување на срцето. Кога слушнав за овој производ, YANG Energising, почнав да го пијам и повеќе не ме болат нозете, не ми се тресат рацете и нервозата исчезна! Станав друг човек. Циркулацијата ми е одлична. YANG му дадов и на пријател, два дена го пиеше и веднаш нарача и за себе, бидејќи му беше подобро. Кој сака да биде расположен, кој е нервозен, кој има слаба циркулација, кој имал стрес, слободно на мој збор нека го земат овој производ, ќе им биде подобро."

ПОРАЧАЈТЕ ВЕДНАШ ОН-ЛАЈН